Zavolejte námPoptávka
www.grafikaart.cz - Blog

Nový web?

Tak rychlé to nebude ….

„Potřebuji nové stránky.“ Tak tuto jednoduchou oznamovací větu slyšíme celkem často. Pozadí ovšem tak jednoduché nebývá. Se zákazníkem si nejprve vysvětlíme, v čem to celé spočívá. Někteří mají dojem, že zhruba během týdne bude hotovo. To opravdu nebude, jelikož nechceme slíbit a vytvořit něco za co bychom se pak museli stydět. Nové stránky potřebují nějaký čas. Hledáme, zkoušíme, předěláváme a v neposlední řadě vše konzultujeme s klientem.

Web následně předáme kompletně naplněný obsahem, optimalizovaný a zabezpečený. Ale co texty? A je to vůbec nutné? Vždyť web má všechny informace co jsou třeba pro potencionálního zákazníka, tak proč ještě další texty?

Proč další texty?

Texty rozhodně ano a pravidelně. Jde o to, že kvalitní stránky by měly být stále aktualizované a zajímavé. Správný a kvalitní obsah má veliký vliv na fulltextové vyhledávání. Díky kvalitním textům, které budou pravidelně publikovány se Váš web časem dostane výš v přirozeném vyhledávání. Není to hned a chce to čas, ale vyplatí se to. Jen vydržet!

Nemáte čas? Nevadí.

Své stránky můžete posunout výše i dříve a to díky placeným kampaním, ale jakmile přestanete kampaně platit, web se z pozic vytratí. Naproti tomu pravidelné publikování kvalitního obsahu stojí jen práci a čas, který vynaložíte a výsledky jsou daleko trvanlivější. Naopak i historie pak hraje svou kladnou roli.

Času je sice málo, ale dá se najít. Psát můžeme při čekání na autobus nebo si svůj text či nápad zaznamenat například i v autě pomocí hlasového záznamníku. Zkrátka jde to. Jde i o to vědět jak má takový článek vypadat, jaká má pravidla. A jestli se do toho zákazník pouštět nechce, protože, co si budeme povídat, dodržovat určitou pravidelnost se také vždy nechce, je možné přenechat tuto aktivitu specialistovi. Ten za Vás píše články a pravidelně je na Vašich stránkách publikuje.

Zkrátka nikdy nemáte hotovo. Postavit web nestačí, je to jen začátek, ale pokud chcete mít svůj web kvalitní a zajímavý, jinak to nepůjde.

www.grafikaart.cz