Zavolejte námPoptávka
www.grafikaart.cz - Blog

Textujte ….

Tvorba webu nejsou jen fotky, optimalizace nebo správný obsah. Je to i blog. Jak jsme psali v jednom z minulých článků. Blog je široké téma. Blog může být vlastně takový deník, blog si může psát maminka na mateřské dovolené, blogováním si můžete vydělávat, ale blog také pomáhá webu dostat se do většího povědomí lidí. To následně pomáhá k vyšší návštěvnosti a dále i k vyšším obratům.

Postřehy a zkušenosti klientů.

Na našem blogu nebudete číst jen pravidelné články, ale budou zde i rozhovory. Budeme se ptát našich klientů, jak tvorba webu probíhala, jak se změnila jejich původní představa i jak jim web slouží dnes. A nechceme psát pouze naše postřehy anebo postřehy a zkušenosti našich klientů. Rádi bychom slyšeli i názory lidí, se kterými jsme nespolupracovali anebo lidí, kteří svůj web ani eshop nemají. Jaký mají názor a jak se pohybují ve světě webových stránek, když například něco hledají.

Tyto postřehy jsou velmi důležité, jelikož tvorba webu chce i pohledy z „druhé strany“. Jak nahlíží na web člověk ve dvaceti a jak člověk v šedesáti letech? Samozřejmě, že rozdílně a to bychom Vám rádi zprostředkovali.

Spousta lidí si tvoří svůj web pomocí nějakého online nástroje, kterých je na trhu celá řada. Ale vědí co s webem dál? A pokud ano, kde berou informace a jak se jim s takovým nástrojem pracovalo? To vše nás zajímá.

Nechte si poradit.

Tvorba webu je velmi kreativní. Jsou zde i trendy, tak jako například v módě nebo automobilovém průmyslu. Nebo myslíte, že přeháníme? V žádném případě. Udělejte si čas a projděte si pár webů, které jsou vytvořeny v poslední době a v době před deseti lety. Sami si uděláte obrázek o vývoji webdesignu.

Zkrátka až budete potřebovat nový web, nechte si poradit proč některé věci udělat jinak. Svým zákazníkům vždy vysvětlíme pro i proti každého řešení. Klient je zkrátka spolutvůrce svých webových stránek.

www.grafikaart.cz