Zavolejte námPoptávka
www.grafikaart.cz - Blog

Tvorba webových stránek

       je nabízena ze všech stran v podstatě zdarma a tak do 5 minut. Ano, skutečně. Stačí chvíli vyhledávat na toto téma a hned se objeví reklama podobného typu.

Je skutečně možné se nechat zlákat a tvorba webových stránek vlastními silami může začít, jelikož podobných on-line nástrojů je celá řada. Vytvoříte si skutečně, co potřebujete …. web, blog, eshop. Tyto nástroje disponují anketami, formuláři, zkrátka vším co Vás napadne.

Opravdu to jde?

Ale je to opravdu tak snadné, jak je to prezentováno? Vytvoříte svůj web skutečně během pěti minut? Pokud chcete, aby Vaše budoucí stránky k něčemu vypadaly, tak můžeme říct, že v žádném případě. Vždyť jen na takzvaném osahání systému strávíte spoustu času. Tvorba webových stránek zabere mnoho dní i zkušenému profesionálovi, který ví kam sáhnout.

Pozor na chyby!

Představme si, že si skutečně vytvoříte web na některém z takových on-line systémů. Náhle můžete zjistit, že se web například pomalu načítá, což odradí značné procento potencionálních zákazníků. A to je jen jedna komplikace, která se může vyskytnout …. a pravděpodobně se i vyskytne.

Ale pozor, v žádném případě nechceme tyto nástroje hanit. Některé jsou opravdu velmi zdařilé a je možné pomocí nich vytvořit pěkné, zajímavé a funkční webové stránky nebo i eshop. Záleží na tom, jaký nástroj vyberete a zda již máte v tomto směru nějakou zkušenost.

Móda i ve webdesignu.

Tvorba webových stránek je velmi rozsáhlá kreativní činnost, která se stále vyvíjí a podléhá trendům. Toto běžný uživatel možná ani nevnímá a představy jsou mnohdy dost zkreslené a zastaralé.

My představu klienta vítáme v každém případě, ale vždy přicházíme i s tou svou a předkládáme své varianty. Jelikož naši klienti se většinou v této problematice nepohybují, nemají v ní ani rozhled. Ale i tak často mají  velmi užitečné a konstruktivní nápady a vize. Někdy naopak přijde klient, který nemá představu vůbec žádnou. Jen ví o čem má web být a k čemu sloužit.

Zkrátka je třeba vždy vycítit, co zákazník potřebuje a hledat nejvhodnější řešení. A to je naše náplň, která nás baví a ve které se snažíme stále zlepšovat.

www.grafikaart.cz